ارتباط با ما گالری تصاویر انتشارات مقالات اخبار صفحه اصلي
سخن روز
  • گزارش ویژه به مناسبت 18 آذر، 9 دسامبر روز جهانی مبارزه با فساد

  • در آستانه روز جهانی مبارزه با فساد (18 آذر، 9 دسامبر) ، «همایش ملّی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» با حضور سران سه قوه و مسئولان ارشد کشوری، فعالان بخش خصوصی، نخبگان علمی و اصحاب رسانه در سالن اجلاس سران برگزار شد. در این نوشتار ویژه ، موضوع فساد اداری به صورت خاص مورد توجه و بررسی قرار می گیرد
  • لزوم اعتقاد قلبي مقامات ارشد نظام

  • در هر كشوري سند چشم انداز، بالاترين و مهمترين سند ملي تلقي مي شود و به همين علت معمولا كليه اسناد ملي به نحوي بايد بر اساس سند چشم انداز و به منظور دستيابي به فراز هاي آن تنظيم شوند.
آرشیو
رقبای منطقه چشم انداز 1404
1ترکیه
2افغانستان
3عربستان
yemenیمن
emirateامارات متحده عربی
آرشیو
خبر های خارجی
پایان نامه ها و گزارشات تحقيقاتي
آرشیو

تاریخچه سایت:

 شاید کمی خلاف عرف باشد ولی سعی خواهم کرد در هر زمانی که برای این سایت  اتفاق مهمی بیفتد در این قسمت آن را ثبت کنم تا خوانندگان محترم در جریان ما وقع قرار گیرند.

1390/3/16 : بار گذاری صفحات این سایت از اوایل خرداد  سال  1390 توسط اینجانب  سید محمود میرافضلی آغاز شده است و در تاریخ نگارش این جملات هنوز به پایان نرسیده است. امیدوارم پس از تکمیل در مراسمی با حضور دوستان رونمایی شود. فعلا در این سایت تنها کار می کنم ولی مطمئنم که به زودی همکاران خوبی پیدا خواهم کرد.(انشاء الله) بنده قبلا یک سایت شخصی با آدرسwww.drmirafzali.ir داشته و الان هم دارم که در آن تعدادی مقاله پراکنده در حوزه توسعه کلان، مقالات مذهبی و ... وجود دارد. با توجه به لزوم تمرکز مقالات تخصصی در حوزه چشم انداز 1404 ، سال گذشته دامین این سایت را ثبت کردم تا این مقالات به این سایت منتقل شود. متاسفانه برخی مشکلات مانع از پیگیری امور شد تا بهار امسال که یکی از کارشناسان شرکت سارگون طراح این سایت که قبلا در موسسه رازی همکار بنده بود  برای بازار یابی به موسسه آمد و بنده برای طراحی و راه اندازی این سایت موقعیت را غنیمت شمردم و این دوستان نیز از اردیبهشت 90 شروع به طراحی سایت کردند . با کمی تغییر ، ایده های آنها را پذیرفتم و فکر می کنم ظاهر این سایت زیبا و برای خوانندگان جذاب باشد. امیدوارم در روزهای آینده یک همکار خوش سلیقه پیدا کنم تا مقداری تصاویر تزئینی برای مقالات این سایت بیابد و نصب کند تا از اینکه هست قشنگتر شود.
 1390/5/6 : بار گذاری بخش اعظم مقالات تا  حد قابل توجهی انجام شده اما هنوز پروفایل برخی کشورها کامل نشده است. بخصوص در گزارشات جهانی نام کشور مطلوم فلسطین اکثرا وجود ندارد و لذا برای بدست آموردن اطلاعات مربوط به این کشور دچار مشکل شده ام. در طرف چند هفته اخیر چند اتفاق جالب افتاده است. یکی آنکه دوستان و اساتید اندیشکده عاصف این وب سایت را دیده و پسندیده اند  بخصوص استاد جناب ملکی فرد از راه اندازی این سایت اطهار خشنودی کرده اند و قبول کرده اند که یک ستون ثابت برای نوشتن سخن روز برای ایشان ایجاد شود. جناب دکتر مجد زاده و دکتر اولیا در وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی نیز در جریان ماجرا قرار گرفته اند و شاید در هفته های آینده برای این بزرگواران که به شدت در ماجرای اجرایی شدن سند نقشه جامع در حوزه سلامت درگیرند نیز ستون خاصی ایجاد کنم( به شرط پذیرش ایشان). نکته دیگر آنکه به دلیل توصیه جناب استاد ملکی فرد در این چند هفته بر روی برنامه های ملی کشورهای منطقه و کشورهای پیشرفته در خصوص آموزش مقدماتی و دبیرستان تمرکز داشته ایم یعنی بنده به اتفاق آقا مصطفی حاج قاسمی که هنوز رزومه اش را نداده که در سایت معرفیشان کنم. علی ایحال این صفحات خبلی جالب و پرو پیمون شده اند بخصوص مقاله مربوط به مدارس برتز جهان خیلی خوب و جالب از کار درآمده است. بری تمرکز گزارشات مربوط به رتبه بندی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی امروز تصمیم گرفتم که در منوی سایت صفحه ای ویژه برای آن باز کنم. چند روز پیش در این خصوص در قسمت اخبار یک خبر گذاشتم که برای خودم هم جالب بود. گفتم اخبار، بالاخره چند عدد خبر بر روی سایت گذاشتم تا این بخش نیز تا حدی فعال شود هر چند هنوز از نطر اجرا کمی مشکل داریم. کمبود نیروی انسانی و وقت سبب شده نتوانم بیش از روزی چند ساعت به این سایت برسم ولی خوب، خدا را شکر راضی هستم. با توجه به کمبود وقت و نیروی انسانی به این فکر افتاده ام که فقط عنوان لینکهای خوب را به فارسی ترجمه و در قسمتهای مربوطه و حتی بخش اخبار قرار دهم و البته برخی از اخبار مهم را نیز ترجمه کنم. علت این موضوع آن است که در حین کار به صفحات و گزارشات زیادی برخورد می کنم که مهم و جالب هستند ولی وقت و توانی برای ترجمه دقیق آنها نداریم.

جستجو

  جستجو
توسعه کلان و چشم انداز
خميني از ديدگاه بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران
خامنه اي از ديدگاه مقام معظم رهبري
رفسنجاني از ديدگاه رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام
 از ديدگاه روساي جمهور
اسناد توسعه
آرشیو
لينك هاي مفيد

آرشیو
خبرهای اختصاصی چشم انداز

آرشیو
گزارشات جهانی و رتبه بندی ها

ادامه مطالب
  صفحه اصلی اخبار اسناد ملی گزارشات نقشه سایت در باره ما  
 
 
کلیه حقوق این وب سایت برای مدیریت آن محفوظ می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون